İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

HAKKIMIZDA

İstanbul Bahçelievler ve Bağcılar ilçelerinde bulunan iki Rehabilitasyon Merkezimizde Otizm, ABA eğitimi, Disleksi, Dil konuşma terapisi, Konuşma terapisti desteği, Hiperaktivite bozukluğu, Dikkat eksikliği, Çocuk Psikolojisi, Okul başarısızlığı, Akran zorbalığı, Aile danışmanlığı, Down sendromu, Asperger, Evde Fizik tedavi ve rehabilitasyon konularında hizmetleri ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

2013 yılında İstanbul Bahçelievler ve Bağcılar ilçelerinde kurulan Derin Çocuk Otizm ABA Rehabilitasyon Merkezleri eğitim geçmişi daha eskilere dayanır.
Kurucumuzun 2003 yılında Ankara üniversitesi Özel Eğitim Uzman Öğretmenliği mezuniyeti ile başlayan süreç İstanbul’dan önce ülkemizin çeşitli şehirlerinde kurulan ortak okullar ile faaliyetlerine başlamıştır.
Kısacası Okulumuzun eğitim geçmişi 20 yıllık bir zaman dilimine yayılmıştır.

Otizm, ABA eğitimi, Disleksi, Dil konuşma terapisi, konuşma terapisti desteği, Hiperaktivite bozukluğu, Dikkat eksikliği, Çocuk Psikolojisi, Okul başarısızlığı, Akran zorbalığı gibi sorunlar özellikle erken yaşlarda tedavi edilebiliyor.
Bu durumun bir eğitim sorunu değil bir sağlık sorunu olarak ele alınması unutulmamalıdır. Bu bakış açısı toplum sağlığı açısından da çok anlamlı olacaktır.

Derin Çocuk Ana Sayfa

Bahçelievler/İstanbul , Zafer Mahallesi, Dalyan Sk. 79/A, 34197 TÜRKİYE Tel: 505 637 2838 Mahmutbey, 2. Sk. 21a, 34218 Bağcılar/İstanbul, Türkiye Tel: 505 637 28 38
Derin Çocuk Otizm - ABA terapi - Disleksi - Dil konuşma - Hiperaktivite - Dikkat - Davranış eğitimi ve Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezleri. Tüm hakları saklıdır.
Otizm - ABA - Dil konuşma - Disleksi - Duyu bütünleme - Hiperaktivite
Call Now ButtonCanlı Destek