İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bakirkoy Otizm ABA duyu bütünleme özel eğitim merkezleri

İstanbul Bakırköy ilçesinde Otizm ile ilgili ABA terapileri ve eğitimlerimiz Derincocuk Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri olarak devam ediyor.
Derinçocuk Özel eğitim ve Fizik tedavi Rehabilitasyon merkezimiz İstanbul Bahçelievler ve Bağcılar da bulunan okulları ile Prof.Dr. Binyamin BİRKAN rehberliğinde ABA Otizm birimimiz ile ailelere ve çocuklarımıza rehberlik etmektedir.
Mahmutbey’de bulunan okulumuzda çocuklarımız Değerlendirilmeye alındıktan sonra aile ile ne yapılması gerektiği konusunda fikir alışverişinde bulunulur yol haritası belirlenir.
Ağır otizm tanısı konmuş ya da hafif-orta otizm tanısı konmakla birlikte daha hızlı ve etkili çözüm bekleyen çocuklarımız ve aileleri için yoğun ve seanslı Otizm ABA birimimizde, çocuklarımız durumlarına göre tam gün ya da seanslı olarak otizm ile ilgili eğitimlere alınmaktadırlar.
Otizm spektrum bozukluğu konusunda Otizm ABA birimimiz Mahmutbey’de kendimize ait Deprem yönetmeliğine uygun yeni binamızda devam etmektedir.
Otizm ABA birimimize ek olarak Mahmutbey Şubemizde Fizik tedavi(Fizik tedavi uzmanlarımız Karantina kapsamında evlere gönderilmektedir), Özel öğrenme, Disleksi, Dil ve Konuşma, Duyu Bütünleme, Hiperaktivite gibi eğitimler verilmektedir.
iletişim bahçelievler bağcılar otizm disleksi down aba
BAKIRKÖY Otizm Aba Özel eğitim ve Rehabilitasyon
Bahçelievler şubemizde ABA birimi ve Fizik tedavi haricinde tüm programlar mevcut olup Devlet destekli olarak ücretsiz olarak devam etmektedir.
Özel eğitim ve Rehabilitasyon hayatına devam etmekte olan okulumuzda Bakırköy ilçesine ücretsiz servis hizmeti verilmektedir.
Bakırköy florya, ataköy, zuhuratbaba eğitim çalışmalarımız için iletişime geçiniz.
ANASAYFA

Otizm ile ilgili bilgi için tıklayınız

Disleksi ile ilgili bilgi için tıklayınız

Down sendromu için tıklayınız

Özel öğrenme ile ilgili bilgi için tıklayınız

Fizik tedavi ve rehabilitasyon birimi

Hiperaktivite ile bilgi için tıklayınız

Okul başarısızlığı üzerine

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonCanlı Destek