GALERİ

Derin Çocuk Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri; bünyesinde bulundurduğu 2 okulu ile eğitim hayatına devam etmektedir. İstanbul Bahçelievler ve İstanbul Bağcılar ilçelerinde bulunan Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerimizle çeşitli farklılık ve engel gruplarındaki bebek, çocuk ve yetişkin bireylerimize bireysel, yoğun ve terapi eğitimleri vermekteyiz.

Her ne kadar bütün yaş gruplarıyla ilgili çalışmalarımız olsa da özellikle Okul öncesi, erken çocukluk yaşlardaki çocuklarımız ve bebeklerimiz söz konusu olduğunda, “verilen eğitimden alınan yanıtın çok hızlı ve daha verimli olmasından ötürü” ailelere tavsiyemiz “erken tanı ve erken tedaviyle” ilaçsız “ABA terapi, Ergoterapi, Duyu bütünleme, Disleksi, Dil konuşma ” tedavilerin konusunda çocuklarını erken yaşta tanıştırmalarıdır.

Küçük hatırlatmamızı da yaptıktan sonra şimdi de gelin okulumuzdan fotoğraflarla bir gezintiye çıkalım.

Oyun Atolyelerimiz Basliyor Otizm Programı Yüzme Eğitimleri Psikomotor gelişim becerileri Top atma etkinlikleri Bilişsel gelişim örüntü etkinliği Masa tenisi etkinligi Çocuklar yüzme etkinliği Denge ve spor etkinliği