Derincocuk konum iletişim

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

Ulu Önder Atatürk’ümüzün armağanı olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun.

29 ekim 1923 yılında Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne sunulan teklifin ardından Teşkilatı Esasiye’de yapılan değişikliği takiben ilan edilen cumhuriyetin anısına halk tarafından kutlanmaya başlamıştır. 1924 ve 1925 yılındaki düzenlemelerle bayram olarak kutlanmaya başlamıştır.

Derin Çocuk Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri bu kutlu günden dolayı bütün Türk Milleti’nin Cumhuriyet bayramını en içten dilekleriyle kutlar…

Bir ülkenin ve cumhuriyetin ancak genç nesillerin omuzları üzerinde yükselebileceği bilinen bir gerçek. Bunun için var olan insan havuzumuza katkı sağlamak üzere geliştirdiğimiz tekniklerle özellikle okul öncesi çocuklarımıza terapi eğitimleri veriyoruz.

Bu çalışmalarda Otizm Spektrum Bozukluğu yani OSB, Disleksi, ABA Terapi, Dil ve konuşma bozuklukları terapileri, Çocuklarda “hiperaktivite” sorunları, Dikkat eksikliği, DEHB gibi konularda destek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aileler için gerçekten sorun olan ve cumhuriyetimizin asıl dönüştürücü gücü olan çocuklarımızın geleceğine ışık tutmak için yaptığımız terapilerle “Otizm ABA Terapi, Ergoterapi, Hidroterapi (Kapalı ısıtmalı havuzda yapılan havuz terapisi), Dil konuşma Terapisi vs ” yanınızdayız…

Derin Çocuk Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri’nden sevgilerle…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir